My WordPress Blog

1. Bezglutenowa kaszka z sorgiem – Opinie – Cena – Zamienniki – Ulotka – Skład

1. Bezglutenowa kaszka z sorgiem – Opinie – Cena – Zamienniki – Ulotka – Skład

BEZGLUTENOWA KASZKA Z SORGIEM – IDEALNYM SMAKOŁYKIEM DLA MOICH NIEJADKÓW

Dieta bezglutenowa obowiązuje w moim domu. Zaczęło się półtora toku temu, kiedy okazało się, że mój synek Jaś ma alergię na gluten. Początkowo bardzo się buntował, płakał oraz pytał czemu nie może jeść tego, co my. Żeby jemu było łatwiej na dietę bezglutenową przeszedł każdy z nas. Dziś to już dla nas żaden wyczyn, czujemy się zdecydowanie lepiej, a dzięki producentowi NOBLE HEALTH nasze posiłki są się bardziej urozmaicone.

BEZGLUTENOWA KASZKA Z SORGIEM APETYCZNA I NATURALNA

Bezglutenowa kaszka z sorgiemSkład tej kaszki jest równie zadowalający jak jej smak. Wszystkie jej składniki są całkowicie nieszkodliwe dla naszego organizmu, jej spożywanie nie powoduje więc żadnych skutków ubocznych. Pozbawiona jest wszelkich utleniaczy i konserwantów. Jej najważniejsze składniki to:
1· nasiona sorga- sorgo wspiera poprawne funkcjonowanie przewodu pokarmowego, pomaga wydalać z organizmu toksyny. Posiada mnóstwo witamin, które osłaniają układ nerwowy, a także chronią przed działaniem wolnych rodników. Witaminy, które są w nim zawarte to głównie: niacyna, witamina B6 a także tiamina.
2· ziarna słonecznika- są pełnią witamin. Najważniejsze witaminy zawarte w ziarnach słonecznika to: witamina C, witamina B6, witamina A, witamina E, kwas foliowy, tiamina, ryboflawina i niacyna. Dzięki zawartości tych witamin ziarna słonecznika mają bezpośredni wpływ na układ rozrodczy, wspomaganie pracy układu pokarmowego, niwelowanie poziomu cholesterolu we krwi oraz ochronę organizmu przed miażdżycą.

Każdy z tych składników jest naturalny i całkowicie bezpieczny dla organizmu. Dzięki dużej zawartości witamin i minerałów gotowa mieszanka do wykonania bezglutenowej kaszki, jest naprawdę hitem. Jest pyszna, zdrowa, bezpieczna dla bezglutenowców, banalna w przygotowaniu, w odpowiedniej cenie i ma niezwykle poręczne opakowanie. Skład produktu jest niezwykle ważnym elementem diety. Warto mieć świadomość tego, co się na co dzień spożywa.

GOTOWA MIESZANKA ZMIENI SIĘ W PYSZNĄ KASZKĘ W KILKA CHWIL

Aby cieszyć się smakiem smacznej, bezglutenowej kaszki, wystarczy trochę wody, naczynie, chwila cierpliwości, mieszanka do wykonania kaszki i tyle. Do wyboru masz aż sześć smaków gotowych kaszek bezglutenowych. My na ten moment jemy tę z sorgiem i doczekać się nie możemy kolejnych. Dzieciaki wykonują ją sobie własnoręcznie i zajmuje im to nie więcej niż pięć minut.

BEZGLUTENOWA KASZKA Z SORGIEM-OPINIE

Oto kolejny powód, dla którego wybrałam te właśnie kaszki. Opinie znalezione w internecie:
„Kaszki są smaczne. Zresztą, to tylko jedna z wielu zalet. Po pierwsze nie zawierają tego uczulającego mnie glutenu, po drugie są przepyszne, a po trzecie ich przyrządzenie zajmuje mi ok. 3 minuty . Oszczędność czasu, pieniędzy oraz zdrowia ukryta w jednym opakowaniu. Polecam!”
Justyna 34 lata

„Jeśli ktoś zapytałby mnie, czy polecam te kaszki, to odpowiedziałabym, że jak najbardziej. Polecam i to ogromnie. Zwłaszcza że z czasem u nas krucho, a ich przygotowanie zajmuje go bardzo niewiele. Są też apetyczne, co jest następnym ich plusem. Jeśli szukasz przekąski, a nie tolerujesz glutenu, to te kaszki są właśnie dla Ciebie.”
Janina 40 lat

Cena, smak, proste oraz szybkie przygotowanie, naturalny skład a także brak glutenu. Wszystko to przekonało mnie do wyboru tej właśnie przekąski.