My WordPress Blog

1. Bezglutenowa kaszka z sorgo, jabłkami i cynamonem – Opinie – Cena – Zamienniki – Ulotka – Skład

1. Bezglutenowa kaszka z sorgo, jabłkami i cynamonem – Opinie – Cena – Zamienniki – Ulotka – Skład

BEZGLUTENOWE KASZKI MARKI NOBLE HEALTH HITEM W MOIM DOMU

Dzięki producentowi NOBLE HEALTH jestem matką roku. Wzbogaciłam bezglutenową dietę mojej rodziny pysznymi oraz zdrowymi kaszkami. Hitem została kaszka z sorgiem, jabłkiem i cynamonem. Moje dzieci ją wprost uwielbiają, a to dla mnie ogromna ulga, gdyż nagła zmiana posiłków była dla nich naprawdę trudna. Razem z mężem robiliśmy co w naszej mocy, aby jakoś im to ułatwić, a bezglutenowe kaszki były dla nas wielkim krokiem do przodu.

UNIKALNY SKŁAD BEZGLUTENOWYCH KASZEK MARKI NOBLE HEALTH

Bezglutenowa kaszka z sorgoNasz ulubiony smak kaszki jest tak samo zdrowy oraz bogaty w wiele witamin i minerałów co pozostałe. Ich systematyczne i częste spożywanie jest całkowicie bezpieczne dla naszego mechanizmu i nie powoduje żadnych skutków ubocznych. Oto główne składniki kaszki, która jest hitem w naszym domu:
1· sorgo-wzmacnia kości, zwiększa odporność organizmu a także wspiera wydalanie z niego nieprzyjaznych substancji
2· kukurydza-bogate źródło witamin jak również minerałów, chroni wzrok, wspiera funkcjonowanie wątroby a także jest wykorzystywana w walce z zapaleniem pęcherza moczowego
3· suszone jabłka – niwelują poziom cholesterolu we krwi, wspomagają leczenie chorób układu krążenia, wzmacniają włosy jak również paznokcie a także poprawiają stan skóry. Wspierają usuwanie wolnych rodników z naszego mechanizmu.
4· cynamon-może opóźnić powstawanie chorób typu Parkinson czy Alzheimer, bogactwo minerałów i witamin

Wszystkie te składniki przyczyniają się do tego, że jestem jeszcze bardziej przychylnie nastawiona do tych kaszek. Myślę, że wkrótce wypróbujemy resztę smaków, a ja będę szukała innych bezglutenowych produktów tej marki, gdyż ten okazał się strzałem w dziesiątkę.

DZIECINIE ŁATWE PRZYGOTOWANIE BEZGLUTENOWEJ KASZKI

Tak, wykonanie jest bardzo proste. Moje dzieciaki robią to własnoręcznie. Pierwszy raz mama nie jest im potrzebna do przygotowania posiłku. Z ochotą oraz ogromną przyjemnością robią to osobiście, zwłaszcza, że pokochały te smaki. Nie zajmuje im to dłużej niż pięć minut, dzięki czemu nie są znudzone wykonaniem. Gotowa mieszanka, odrobina wody i mogą cieszyć się smakiem smacznej, zdrowej oraz bezglutenowej kaszki. Opakowanie jest bardzo poręczne, dzięki czemu można ją ze sobą zabrać dosłownie wszędzie. Polecam je ogromnie, są naprawdę warte uwagi.

BEZGLUTENOWA KASZKA Z SORGO, JABŁKAMI I CYNAMONEM POPARTA OGROMEM ZACHWALAJĄCYCH OPINII

To głównie pozytywne opinie sprawiły, że wybrałam te kaszki. Znalazłam w sieci jedynie pochwały na ich temat, więc nie myśląc zakupiłam kilka sztuk. Dziś kupuję je regularnie i absolutnie tego nie żałuję. Oto kilka opinii z sieci:

Smak tej kaszki jest bardzo smaczny. Gdybym sama jej nie spróbowała, nie uwierzyłabym, że produkt bezglutenowy może być tak apetyczny. Zazwyczaj są znośne, a ten jest naprawdę dobry. Polecam bez zastanowienia.
Karolina 39 lat

Uważam, że to jeden z lepszych bezglutenowych produktów, jaki kiedykolwiek jadłem. Na diecie bezglutenowej jestem już ładnych parę lat, więc wiem co mówię. Nareszcie trafiłem na coś, co naprawdę mi smakuje.
Adrian 33 lata.

Pozytywne opinie, pyszny smak, szybkie przygotowanie oraz bogactwo witamin i minerałów. Czego chcieć więcej? Jedyne czego jeszcze chcę, to wypróbowanie pozostałych smaków.